Sunday, January 16, 2011

MATH JOURNAL

15 JAN
Today I went to fencing lesson by bus from my house to Parkway Parade  and came back from the there by bus. I spent 36cents going and coming back to my house on both rides.



16 JAN
Today i went to fencing again and spent total of 72 cents on the rides additionally i ate in subway with my friend.i spent 6 dollars and 40 cents on the sandwich and 2.70 dollars for the set meal. so in total i spent 9.10 dollars for my lunch.  

No comments:

Post a Comment